Emocionální výlevy a definice

Co si o tom myslíte?

24. července 2014 v 19:39 | Šukatérka
Dneska z trošku jiného soudku =)

Věci, které jsou IN a které zrovna nemusím

17. prosince 2013 v 15:54 | Šukatérka
Do svých patnácti let jsem se oblíkala jako dement. Proč? Moje máma se o módu nikdy nezajíma a navíc priorita mých rodičů zrovna nebyla oblíkat nás do značkovýho oblečení, takže jsem se v patnácti musela v módě a stylu začít orientovat sama...

Otázky pro mě, otázky pro vás

17. listopadu 2013 v 21:25 | Šukatérka
T. mě nominovala do jakéhosi tagu, tudíž přináším to, co chtěla a snad jsem nic neopomněla =)

MĚLA JSEM NAPSAT 10 FAKTŮ O SOBĚ


•Zajímají mě všechny možné záhady, paranormální aktivity a stvoření, které dokážou vnímat a vidět jen vyvolení.
•Mám ve skříni milion oblečení a většinu z nich nikdy nebudu nosit, takže nevím, co s tím.
•Opravdu málokdy piju alkohol. Nemůžu ho moc míchat s prášky. Přesto si občas dám vínko, vždycky jsem byla vinař.
•Umím plynule slovensky a hlavně s přízvukem. Každej Slovák, kterýho jsem potkala, si myslel, že jsem ze Slovenska.
•Umím vykládat z cikánských a tarotových karet. Bez návodu a bez učení se.
•Přestože poslouchám převážně metal, mezi mé i oblíbence patří Lana Del Ray a jeden český nekomerční raper. (xD)
•Mám přesně 25 společenských či večerních šatů.
•Když v hospodě nebo na veřejnosti nikdo neposlouchá, grknu si nahlas. Jsem prase. A když má člověk něco se žaludkem, je lepší si ulevit pořádně a nepolykat to.
•Jsem strašně dobrá herečka. Ale ještě to o mně nevíte J :-D
•Jsem ze čtvrtiny Ruska a z části i Němka. A chodím se Židem.

MOJE ODPOVĚDI NA OTÁZKY


1.Jsi spokojená se svým životem?
Zatraceně těžká otázka. Většinou nejsem spokojená se svým životem, plno věcí bych změnila, kdyby se to dalo, klidně i sebe sama, ale nejde to. Změnila bych život, ale chtěla v něm lidi, které jsou v něm doteď. Ale často koukám na dokumenty o dětech anebo mladistvých, kteří mají nebo měly mnohem horší životy a myšlenka se spokojeností nad svým životem se stane zářivě pozitivní. Člověk si musí vážit všeho, co má. A pokoušet se o to, co nemá.

2.Co bys chtěla v životě dokázat?
Chtěla bych se změnit v jahodu a spadnout do jogobely. Ok, tak to mi asi nevyjde. Chtěla se uzdravit, v pořádku dožít, točit, psát, kreslit, šít. A taky mít manžela, dvě děti, holku a kluka, bydlet v domku, kde je na zahradě bazén a mít kočku a psa.

3.Kterou pohádku jsi jako malá měla nejradši?
Děvčátko se sirkami anebo Hvězdné tolary. Ale určitě jsem zbožňovala i pohádky o princeznách, a když usínala, tak doufala, že se ráno probudím v zámku v těch nejkrásnějších šatech,
4.Co za vlastnosti na sobě máš ráda?
Hmm. Asi chápavost, a to, že člověka za každou cenu vyslechnu. Svoji nezkrotnost, protože válčím a odmítávám se nechat spoutat a někdy si i okusuju lano, kterým jsem duševně svázaná. Můj občasně dobrý smysl pro humor, protože tím milované lidi rozesměju a ty další uvedu na míru, ať si to přeberou. Svou ctižádostivost, snažím se dostat všechno, co chci.

5.Věříš na UFO?
Věřím. Důkazů je X, ne-li Y. Věřím i na ostatní věci a záhady, ale přiznám se, že UFO zrovna nepatří do oněch záhad, které by mě zajímali. Myslím, že existuje. Když jsou ufoni, tak ať jsou, hlavně, ať mě neotravujou :-D

6. Chtěla jsi se někdy zabít? Mnohokrát.

7.Co si myslíš o anorexii?
O tom bych mohla napsat knihu. Dlouho jsem se tímhle tématem zaobírala, ve skutečnosti jsem jí nikdy netrpěla. Myslím. To bych vypadala jinak. Je to zrádná potvora, která se holkám zasune do hlavy. Přijde mi zbytečné hubnout, pokud člověk neváží pes 150 kilo, nadváha mu zdravotně neubližuje a je sám se svou postavou spokojený. Já se svou postavou smířila a snažím se zakrýt zápory, ale naopak povznést její klady. S dietami jsem švihla. Ale těm, co anorexii trpí, bych vzkázala jednu věc. Nedívejte se do zrcadla, nestoupejte na váhu, začínejte zase pomalu jíst - vyhledejte odbornou pomoc, a když se budete snažit, vaše peklo skončí.

8.Do jaký země by ses chtěla podívat?
Úplně všude, kam by to šlo a dalo se.

9.Jsi víc optimista nebo pesimista?
Pesimista. Občas s malou dávkou optimismu.

10. Máš ráda děti?
Miluju miminka, kojence a batolata, je to k pomazlení. Ale do chvíle, než mě to poblinká :-D

MOJE OTÁZKY PRO NOMINOVANÉ


1.Chtěla bys něco změnit na svém vzhledu? Pokud ano, napiš proč.
2.Kde se vidíš za deset let?
3.Máš svůj duchovní a módní styl? (elegance, hipster, emo, metal, punk,…) Pokud ano, napiš jaký.
4.Byla by jsi schopna zabít?
5.Co si myslíš o magii?
6.Máš nějaký idol, o kterém by ses chtěla zmínit?
7.Vyber si: Sedět u PC nebo jít ven?
8.Jak si představuješ ideálního partnera pro svůj život?
9.Vyber si: Jaro, léta, podzim, zima. Můžeš i víc a pověz nám proč.
10.Co si myslíš o těch, co na internetu buď odhalují, co má zůstat skryto, anebo si vedou internetový deník, kde vypisují své sexuální zkušenosti?

NOMINOVANÍ:HODNĚ ŠTĚSTÍ, DĚVČATA! =)

Jak a proč vaše Šukatérka píše

11. září 2013 v 12:10 | Šukatérka řeší
Je to trošku neobvyklý článek o seznámení s tím, proč si vůbec blog vedu, jak si ho vedu a možná nějaké mírné další info pro vás.

Pro píšu o svých zážítcích?

o dřív jsem si vedla deník, asi tři roky. Doporučila mi to učitelka češtiny a tvůrčího psaní. Nejdřív to pro mě byla otrava, ale nakonec jsem se do toho zažrala natolik, že jsem psala každý večer a snažila se nic neopomenout. Můj původní deník trval od 8.9.2009 až do konce července 2012, měla jsem popsáno asi přes 1000 A4 (!) a celkově to tvořilo dokonce moc pěkný životní příběh s hlavou a patou. Psaní o záčitcích mě prostě baví. Víc si je zasadím do hlavy (ty hezké) a pak mám, na co vzpomínat.

Proč někdy píšu články o jiných a o tom, co mě štve?


o nebudete se mi smát? Protože mě hrozně moc věcí na tomto světě štve, jsem ,,samomasoturbonasírací" člověk a pak jsem nepříjemná na lidi, které mám ráda. Proto jsem původně založila blog. Mám neustálou potřebu něco řešit. Nečekám, že u podobných článků by bylo něco jako ,,pěkný článek", i když mě to samozřejmě potěší, ale spíš mi jde o to, aby mi ostatní řekli své názory a strhla se diskuze.

Proč sem dávám fotky se sebou a tím, co jsem si třeba koupila?


o já se strašně ráda fotím a nechavám se fotit a točit kdykoliv to jde a mám dojem, že vypadám přijatelně. Myslím, že každej, zvlášť ten, koho nebaví číst, se na fotky podívá rád. Osobně si myslím, že ty fotky nejsou špatné. Nemáme zrcadlovku, na tu se šetří, takže jsem focena buď velkým olympusem anebo tabletem. Rozlišení mají oba stejné. Akorát foťák...dokáže krásně zachytit postavu, ale i atmosféru na fotce, zvlášť, když přítel umí fotit, ale problém je, že fotka je pak celá k retuši skrz to, že je kostkovaná. Přitom je rozlišení vysoké, ale ten foťák už něco pamatuje a pomalu odchází do elektro nebe. A proč fotím oblečení? Spousta holek se rádo podívá na fotky, kde je oblečení, včetně mě a navíc mě zajímá váš názor, co se vám líbí a co ne. A taky se ráda chlubím kvalitním, hezkým a levným kaufem :-D

Proč píšu s chybami a málo přidávám?


o je více než paradoxní, že někdo, kdo se psaním živí psaním (já), píše na blog s chybami. Píšu s chybami proto, že jsem vytížená z ostatních článků, které jsou dlouhé na několik stránek a musím je zkontrolovat dvakrát. Jednou kvůli chybám a podruhé kvůli zvýraznění klíčových slov. No a občas se mi, ač je mi to blbý a hloupý, články, co píše sem házím, nechtějí kontrolovat, jelikož mám kontroly plné zuby z práce. A proč tak málo přidávám? Málo inspirace na focení, je mi blbé psát o všedních zážitcích a navíc...Chci zvládat školu, onu zmíněnou brigádu a taky mít nějaký volný čas. Ale blogování mám ráda, jen je bohužel málo času.

Téma článků na řešení a kde je beru?


o už jsem tuším zmiňovala, že řeším věci, které mě štvou anebo mě téma jednoduše napadne. Anebo naopak narazím na nějaké téma na něčím blogu a hned mě z toho napadne článek. Stalo se mi to už u některých z vás. Nebojte se, nechci vám krást nápady a vždycky u vaší myšlenky anebo když zrovna píšu větu, kde jsem našla nápad, zveřejním vaše jméno. Možná si toho nevšímáte, protože odkazy nemám podtržené, ale vaše jméno dám jako odkaz na váš blog. Je to dobrá reklama jak pro mě, tak myslím, že ještě víc pro vás =)


P.S.: TENHLE ČLÁNEK JSEM SI ZKONTROLOVALA! ALE MOŽNÁ SE CHYBY NAJDOU :-D

Filmy, které vážně nedoporučuju...

8. září 2013 v 22:10 | Šukatérka
Možná mě k tomuhle článku přivedly problémy se žaludkem, možná že to, že jsem si včera stáhla Texasák z 2013, čili nejnovější. Film se mi líbil, i když jsem na žačátku myslela, že to vypnu, protože děj úplně překopali, hlavní herečka neumí hrát, ale zase je to poměrně zajímavě vzaté z jiného pohledu a něco, jako pokračování Masakru z let 70., co se krve a brutalních scén týče, jsou na tom dle mě stejně jako z prvotního filmu z 1974. Ale není to Texaský masakr motorovou pilou, o kterém chci psát především o...

... nejnechutnějších hororech, co jsem viděla

Předem upozorňuju, že ač se budu při psaní krotit, rozhodně to nebude marmeláda!
Dívat se na tyto filmy vážně nedoporučuju, já osobně jsem se na ně dívala pouze z hecu a poměrně dost toho lituji.

P.S.: NEJSEM FANDA TĚCHTO FILMŮ!

*****


Rozhovor s klukem o tom, jak se holky oblíkají

16. srpna 2013 v 17:29 | Šukatérka
Dlouho jsem tento rozhovor slibovala, ale nějak jsem se zasekla, třebaže jsem ho měla několik měsíců nahranej, ale teď je tady. Doufám, že se nad ním zamyslíte, ale taky vás pobaví.
Některé odpovědi berte s nadhledem, jiné zase k hlubšímu zamyšlení.
Popravdě jsme se u toho docela nasmáli :-D

Začneme hezky na rovinu. Víš něco o módě a oblečení?

Svlíkačky bez kačky a protiřečící si muží

16. dubna 2013 v 22:35 | Šukatérka
Příchází další moje úvaha, která v podstatě ani není úvahou, ale takovým pozorováním. Všechny věci, nad kterými se zamýšlím a píšu o nich do této rubriky, jsou buď vlastní zkušenosti anebo závěř, ke kterému jsem dospěla při pozorování lidí...

Příběhy, kvůli kterým žijeme

8. dubna 2013 v 22:14 | Šukatérka
Každý z nás má svůj vlastní životní příběh, který, kdybyste ho vypsali a poslali do nakladatelství, odmítnou publíkovat...

Natalia Sadness, Nikki Tučková, Lemony Snicket aneb řada nešťastných příhod

7. dubna 2013 v 17:08 | Šukatérka
Předem chci poděkovat Infinity a všem, kdo si četli rozhovor, jsem ráda, že se mnou slečna spolupracovala, že se vám odpovědi líbily a že díky němu přišlo tolik lidí na můj blog. Také se chci omluvit, že jsem teď moc nekomentovala, ale mám za sebou víkend hrůzy, který začal již tímto článkem,

Kachny, které neumí plavat

4. dubna 2013 v 12:00 | Šukatérka
Možná to zní, jako pohádka naruby, ale kéž by to byla pohádka. O jedné Kachně už jsem se zmiňovala v článku zde, ale stejně mě svrbí prsty napsat k těmto lidem, které vážně v oblibě nemám, definici.

Jsem těhotná, myslel si Facebook

1. dubna 2013 v 0:01 | Šukatérka
Ano, jsem těhotná. Důvod, který jasně nasvědčoval tomu, proč mi bylo v září a říjnu neustále špatně, nechodila jsem do školy a nakonec studium přerušila.

Jsem štětka, protože nemám pindíka!

29. března 2013 v 15:32 | Šukatérka
Ano, trošku ujetý název článku, přiznávám, ale od doby, co jsem četla jeden článek na blogu Lady Margaret (snad se neurazí, že téma vytahuju), stále přemýšlím o jedný věci, kterou radši už moc neřeším, ale přesto mi rozum stojí nad tím, proč to tak je...

Došel Vasil a hodně nosil...

21. března 2013 v 20:13 | Šukatérka

Vasil. To je druh člověka, kterýho bych přála každé z vás. Řekněme, že je to osoba, co se hodí každé holce, co se maluje a pečuje o svůj ksichtík - ehm, pardon! - obličej. Vasil je termín, kterej jsem vymyslela podobně jako název svitip*ča v článku, kde jsem nadávala na lidi, co se furt cpou do vztahů ostatních.

Blížencovský komplex do stylu nepatří

17. března 2013 v 21:59 | Šukatérka
Jsou slavné jen díky tomu, jak se oblékají, a to je vše, co pro slávu dělají. Mají ty nejlepší foťáky, fotí se v těch nejlepších interierech a exteriérech, ostatní jim platí za reklamu, jsou zvány na přehlídky po celém světě a díky penězům, co vydělají, si nakupují ty nejluxusnější módní kousky. Jo, tak přesně taková jsem nebyla.

Spolu dva, ale ve vztahu tři

15. března 2013 v 14:15 | Šukatérka
Čekám, až mi uschnou vlasy a taky na zjištění, jestli nová maska bude mít lepší účínek. O úžasných ručních pracích se zatím vyjadřovat nebudu. Až na to, že jsou na mě pěkně nepříjemní a úchylně tam na mě čuměli a mluvili dva cigáni.

Včera, když jsme si úzkostlivě, omluvně, nabroušeně, vytočeně a ubrečeně volali s šukatérem, jsem prohlásila: ,,Nechci, aby se nám do toho cpal někdo třetí...", jenže on mi odpověděl: ,,Ale srat se nám do toho bude vždycky někdo, protože lidi nesnesou pocit, že někdo může být šťastnější." A já se teď netážu jen na to, proč jsou ty nejchytřejší slova syny toho největšího smutku, jak by to napsali lidi facebooku na nějakej chytrej citát, ale i na jinou věc:

Proč se do vztahu furt kurde někdo musí srat?


Jsem tak vytočená, že už mluvím jako Kelly z Misfits. Ale jednoduše mě serou lidi, a myslím, že nejen mě, kteří prostě nezkousnou, že se někdo má líp jak oni a radujou se, když ostatní vztahy končí jen proto, že jsou si pak rovnocení s oným znovu nezadaným. Příjde mi to na hlavu. A někdy mám pocit, že mi tihle exoti při sexu snad dokonce svítí do frndy. Fakt posraný svíťofrndy (= svítip*če). Než řešit vztahy ostatní by měli jit - s prominutím - ....a víte co? BEZ PROMINUTÍ byste radši měli jít masturbovat, aspoň přijdete na lepší myšlenky.

Nevěra

12. března 2013 v 20:58 | Šukatérka
,,Ahoj,
dovoluji si Tě oslovit.
Hledám slečnu, která by se chtěla pomilovat s mým manželem v mé příp. i bez mé přítomnosti. Uvítala bych i dlouhodobější přátelství. Manžel je štíhlý, 34 let, celkem atraktivní. Mohu poslat foto. Jsme z Brna. Pokud budeš chtít, odepiš.
Iveta"

Tak tohle mi dneska došlo mailem. Už jsem měla i zajímavější nabídky, např. drcení varlat anebo chození po masochistovi. Sice občas nechápu, jak někdo může mít tak vysoký práh bolesti anebo se mu to dokonce může líbít, ale každý má své úchylky a musím říct, že pořád mi to přijde normálnější než představa, že se jednou vdám a budu sledovat, jak můj manžel brousí jinou a ještě mi to bude dělat dobře. Zvrhlík sice jsem, ale až takovej fakt ne. Navíc nesnáším nevěru, bojím se jí a hnusí se mi. Jednou jsem se přítala ptala: ,,Co bys dělal, kdybych tě podvědla?" On odpověděl: ,,Rozešel se s tebou."

Co jsem mu na to odpověděla? Pochválila jsem ho. Možná jsem sama proti sobě, ale rozhodně ne proti své ideologii a kdyby podvedl on, udělám to samé, protože podle mě se tyhle věci prostě nedělají. Možná jsem staromódní, ale když už teda chci šukat se všema, tak ať aspoň nikoho nepodvádím. Pak si ona či on můžou ojet třeba celou Prahu.
 
 

Reklama