Šukatérka ujíždí na DIY!

14. září 2015 v 20:56 | Šukaterka |  Jackobův vlog

Ahoj, lidi! Poslední dobou jsem se strašně zamilovala do tzv. DIY, resp. česky ,,Udělej si sám." Není to jen náhlým internetovým hitem, ale jak většina z vás jistě ví, jsem blíženec - tvořivá duše, a to se odráží i na mém životě. Některé věci jsou léka staré a nosím je třeba jen na doma či na spaní, takže to prosím berte s rezervou. Volná chvíle se dá ukrátit čímkoliv a pokud člověk dokáže něco vytvořit anebo vyrobit, myslím, že byla naplněna storpocentně.
Tričko na spaní anebo na lítaní po doma, když jsou hicy. Potřebovala jsem nějak vypotřebovat zbytky barevných fixů, což se odráží i od sytosti barev. A ano, a vím, že to mám křivý, je to nedokonalé, ale víte, jak se na mě přítel usmívá, když ho mám na sobě? :-D


A tady si hezky procvičíme krční páteř. Ano, hlavu natočíme hezky nalevo dolu.
Tohle byl první nositelný výtvor, který jsem spíchla na šicím stroji. Už jsou taky čtyři roky a byl v pořadí třetí ze všech věcí, co jsem kdy ušila. Měly to být šaty, ale pro mě by byly moc krátké, takže spíš tunika. K legínám a svetříku to vypadá báječně!


Ano, tady si zase procvičíme páteř, takže hezky doleva a dolů (vysralo se mi formátování obrázku a já jsem lína to zpravit). Tady už se jedná o vytoužené sametové letní šaty, v kterých se ale potím jako dobytek, protože jsem to moc nevychytala s materiálem. No jo, byla jsem to ale holka nezkušena. Jsou elastický a pouzdrový.


Tak na tohle jsem pyšná, to se přiznám rovnou. A víc k tomu stejně asi nenapíšu =)


Opět jsem chtěla vypotřebovat zbytek fixů na textil a zároveň taky nesnáším bílý boty. Strašně nepraktický, protože je na nich vidět snad každej milimetr čtvereční špíny. Já prostě nemůžu mít bílý boty, tak si z nich aspoň udělám omalovánky.


Ne, není to nakřivo, jen jsem to pořádně nenarovala. Další věc, na kterou jsem maximálně hrdá. Ušila jsem mámě k svátku masku na spaní a využila toho, že miluje červenou. A kdyby to někoho zajímalo, jo, prej se jí v tom dobře spí :-D


Strašně se mi líbí kytkaté čelenky. Přesto jsem ale nebyla schopná dát několik stovek za takovou blbost. A tak jsem přemýšlela. Přemýšlela...Přemýšlela! A vzala starou čelenku/ráfek a přišila na ni látkové a papírové růžičky, co mi přítel vystřelil na pouti a spokojenost se dostavila okamžitě.

Můj děda se rozhodl vyhodit starý lehký jeany jen proto, že měly díru na koleni. Ani hovno, dědo! Jeany jsem si vzala, podstatně je na míru zužila a přidala kousek záclony na ozdobu. A najednou jsem si nemusela jít kupovat nový kraťase.

A co vyrábíte vy?
Jste zastánci DIY anebo je pro vás snazší, když si věc koupíte?
No tak, pochlubte se =)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Čartkovova Čartkovova | Web | 17. září 2015 v 16:36 | Reagovat

Pěkné, pěkné... zvlášť ta taška nemá chybu ;)

2 Nebohá Nebohá | Web | 30. září 2015 v 18:12 | Reagovat

Razím heslo DIY or die. Když se mi něco roztrhne, buď to umělecky rozpárám ještě víc než zalátám nášivkou. Takže potřebě tvořit naprosto rozumím a schvaluju ji! Jsi šikovná! :)

3 Darkness ღ Darkness ღ | Web | 22. prosince 2015 v 17:31 | Reagovat

Wau, jak se ti ta Nightwish taška povedla?! :O Ta je úžasná!! Koukej se se mnou o to tajemství podělit!! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama