Nějak jsem si vzpomněla, že mám blog, jenomže... (zbytek na fotce)

28. ledna 2014 v 19:24 | Šukatérka |  Osudy dobré vojínky šukatérky


Nehorázná ostuda, že o sobě dává vědět až po měsíci. Teda skoro. Měla bych se propadnout do nejhoroucnějších pekel, ale víte co? Mně se tam zatím nechce. Nepsala jsem, protože jsem toho měla hodně, a to fyzicky, psychicky i školně. Po Novém roce to zrovna nebylo moc hezké období, ale doufám, že se vše obrátí k lepšímu. Nevím, jestli v blízké době napíšu článek, ale resp. mám v hlavě jeden takový, fotočlánek, o jednom obchodě, který mě docela mile překvapil, aniž bych to čekala. Každopádně se mi nakupila hromada fotek a já tak nějak nevím co s nima. Whoops.

Všichni psali o Silvestru, já o něm psát nebudu. Stačí, že jsem si to užila, tedy spíš, že jsme si to všichni užili. Ale i tak tu mám dvě fotky s kámošema.


No a co jsem dělala a dělám v novém roce?


Ano, rozšiřuju si tukové zásoby. Kupodivu nepříbírám a moje váha se pohybuje, ale pouze v rozmezí dvou kil, která naberu přes víkend a zhubnu je mezitím, co jsem ve škole, jelikož tam dostávám poměrně velký záhul. Vyfasovala jsem dvě N-ka, jedno z matiky a druhý informatiky. Fuj tajks! Nesnáším tyto předměty a ještě lepší je, že mi nejdou. Špatné proto, že za pár měsíců maturuju, dobré na to, že mám 207 zameškaných hodin za pololetí a jsem pořád na sračky.


Hrozně spím a jsem neustále unavená. Pak se probudím a nevím, co dřív. Jsem se vším nespokojená, a právě proto hledám klid od realistického světa ve snech a oddávám se v nich nekončící orgastické utopii, která mě alespoň na chvíli zachrání před břímětem žít.


Měla jsem problémy. Anebo možná mám? Nějak si na mě zasedla třída. Proč? Protože se oblíkám, jak se mi chce? Protože nemám ráda techno? Protože v hodinách reaguju, protože mě látka zajímá? Protože jsem na stužkováku vypadala dobře? A proto mám věčně bordel v lavici a na ní mokro, když jdu o přestávce kouřit, obejdou mě a jdou jinam a párkrát mi už i něco přistálo ve vlasech. Idioti. Nemaj se nechat svazovat společností a být tupí ovečky. Snad jediná pořádná kámoška, co mi zůstala je Valery, která ale bohužel není z mojí třídy. Po přátelství stále prahnu. Mám x klučičích kamarádů především kvůli Jakeovi, za což jsem vděčná, ale ženská holt někdy potřebuje ženskou...

Alespoň ségře se splnil její sen. Vyšla jí střední, hlásila se na šperkařství a byla ze svýho oboru první a z celé školy třetí. Byla jsem na ni hrozně pyšná a naši byli na ni. Kéž by někdy mohli být i na mě. Ale snažím se pevně držet a zkousávat dokud to jde. Snažím se, co se dá. Nebo spíš, co můžu. Najt věčně otravuje, ať začnu pomalu cvičit zpěv do kapely, irituje mě jeden vyhlášený web, kde jsem za šaty zaplatila předem čtyři kila a ještě nedošly, štve mě Velryba, která furt vypouští vodu. Akutně mi asi vadí to, že v sobotu musím na koncert, na kterej se mi chce asi jako na kolonoskopii. Ale výhoda je, že tam budu s jednou kapelou dělat rozhovor. To bude ,,sranda". Co víc dodat? Ale dost už bylo pesimismu.


Jak se máte vy, co děláte?

Chcete fotky, co jsem nasbírala?

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Na jaké příspěvky koukáš nejraději?

Na fotky 41.7% (10)
Na články, kde něco řešíš 45.8% (11)
Na články o tvém životě 12.5% (3)

Komentáře

1 •Pet!nka• •Pet!nka• | Web | 29. ledna 2014 v 16:13 | Reagovat

Určitě přijde fotky, třeba ti hezké komentáře zlepší náladu. Já taky vždy v blbém období spoléhám na to, že milí lidé mi napíší milé věci.
Maturita a škola je zlo, ale věř, že to zvládneš, Ono už jen ten pozitivní pohled na věc někdy pomůže. Na spolužáky ser, já už měla ve čtvr´táky taky úplnou ponorku, všichni mě vytáčeli už jen tím, že existovali.
Tvoje sestra dělá šperky? To je šikula, vždy jsem chtěla něco takového umět, ale jsem levá jak turecká šavle.

2 T. T. | Web | 29. ledna 2014 v 16:31 | Reagovat

To tričko je dobrý. :D
Taky hodně spím..miluju spaní..i kvůli tomu úniku od reality..ale hlavně jsem neustále unavená.
To s tou třídou mě moc, moc mrzí. Znám to z vlastní zkušenosti. Lidi dokážou bejt hodně hnusný... Máš pravdu, ty jsi jedinečná, jiná..a proto do tebe jdou. Ale hlavně taková zůstaň. Až budeš na vš, pokud tam půjdeš, určitě se to změní a lidma budeš naopak respektovaná. Těmahle můžeš jen pohrdat...

3 Lů | Web | 29. ledna 2014 v 18:18 | Reagovat

To tričko je opravdu hodně dobrý, to se povedlo. :D
Já si myslím, že pokud má člověk plno starostí okolo, tak je důležitější se věnovat jim. Na blog se najde čas potom. Taky jsem teď dlouho nic nepřidávala.. a vůbec mě to netrápí. :D
Mňam, já bych si tak dala pizzu! :D
S tou matikou a informatikou mě to mrzí, taky mi ani jeden předmět nějak extra nešel. A N-ka jsem měla na střední každý půl rok, kromě posledního ročníku, kdy jsem se překonávala a chodila do školy i nemocná. :D
A mrzí mě i to, že máš takovou třídu. :/ Nechápu lidi, kteří se takhle chovají vůči ostatním..
A na fotkách ti to sluší. ;)

4 LuSsy LuSsy | Web | 30. ledna 2014 v 0:46 | Reagovat

Heh, já už se lekla, co je s tebou. Jsem ráda, že ses zase ozvala. :) Já momentálně taky hodně zanedbávám blog, ale hold nejde všechno stíhat najednou. :/
Je fajn, že sis Silvestr užila. To já taky, i když jsme byly jsem čtyři. :)
Nedávno jsem taky měla pizzu. Od Chachara. :D Brácha je Baníkovec, tak prostě od nikoho jiného si pizzu objednat nemůžeme. :D
Já mám samé Nka a mám to prodloužené do konce února, ale stejně mi dávají zabrat skoro každou hodinu. Heh, matika mi taky nejde a je zázrak, když dostanu jedničku. :D
Honey, tak strašně ti rozumím... Já jsem si pořádně schrupla až včera a to jen díky tomu, že mi bylo blbě a ze školy mě poslali k doktorce a ta potom domů.
Tu tvoji třídu vůbec nechápu. Naštěstí ta moje je celkem fajn a dá se s nimi ta půlka dne přežít. :) Ovšem... ta minulá... O nich radši pomlčet. Jsou v ní sice vyjímky, které mě na chodbě pozdraví, ale jinak... prostě škoda mluvit.
Je strašná škoda, že nevíme, kde bydlíme. Je mi jasné, že potřebuješ nějakou holku. Já kdysi bývala taková, že jsem měla hodně kámošů kluků. Teď mám zase hodně... no nevím, jestli jich je zrovna hodně, ale jsou to spíše holky. Navíc má momentální klučičí přátelství jsou spíš na dálku... Ani ne kvůli nim, ale kvůli mě... Za prvé jsem nebezpečná (tím sexistickým způsobem... if you know what I mean :D) a za druhé... né, že bych si nějak extra věřila, že jsem neodolatelná, ale chci prostě zabránit tomu, abychom se nějak extra hóóódně sblížili.
Jak se mám já? Heh, ani se neptej. Jen, co něco napíšu, tak se to hned změní v opak. Fakt. Jako na potvoru. Ale žiju a to asi nejdůležitější. Poslední dobou mě strašně s*re moje rodina. Nejradši bych všechny nakopala do hlav. Obzvlášť můj otec. Už mi leze krkem, jak u nás furt smrdí, když přitom ON NÁS OPUSTIL. Nejspíš počítej s nějakým naštvaným článkem na blogu...
O fotky se určitě poděl. Jsem zvědavá. :) Já jsem taky několik ulovila, takže nejspíš bude článek jedna velká galerie fotek. :D

5 Date tree Date tree | E-mail | Web | 31. ledna 2014 v 18:02 | Reagovat

Také nezapomínám :-D
O Silvestru jsem přečetla už XY článků, tak fotky byly docela vysvobození:P

6 Melissa Melissa | Web | 31. ledna 2014 v 23:53 | Reagovat

Opravdu dost pesimismu na hezkou mladou holku.Život je přece krásnej,i když se někdy nedaří!A taky by ses měla naučit říkat NE,radím to tak více lidem,kteří by se pro ostatní rozdali,snaží se jim vyhovět a sami pak nemají na nic čas.Proč chodit někam,kam se ti nechce?Řekni jednoduše NE a stůj si za tím!Uvidíš,že si ostatní časem na to zvyknou:)A na lidi,kteří tě nechápou se vykašli,je přece fajn být jedinečná-ale v mezích společenského normálu.Snad chápeš jak to myslím:)Měj se hezky:)

7 Zdebra Zdebra | Web | 5. února 2014 v 13:18 | Reagovat

Ten nápis na tričku se mi líbí. Trochu to sedí i na mě. Ale jak u čeho a spíš mi trvá zformulování něčeho, co chci říct.
S tou třídou jsem to měla trošku podobný. Z toho si nic nedělej, ono to časem přejde. A jestli ne, tak na třídní srazy pak chodit nemusíš.

8 BeautyAnne BeautyAnne | Web | 14. února 2014 v 18:08 | Reagovat

To jídlo vypadá božsky :-))

9 Vendy Vendy | Web | 16. února 2014 v 14:35 | Reagovat

Je paradoxní, že všichni mladí sní o originalitě a jsou přesvědčeni o své jedinečnosti a jak jsou nestandartní a bez předsudků a přitom jsou v předsudcích zasekaní až po uši. (Všichni? no, možná ne všichni, ale většina určitě).
Budeš to muset vydržet, zlati. Do matury už jen pár měsíců a pak už ty dárečky neuvidíš. A na další štaci snad na takové blbce nenarazíš, i když je možný, že zas potkáš jiné blbce, život je v tomhle opravdu pestrý. Ale nenech si tím otrávit život, máš dobrou kamarádku, a je fuk, že není z tvý třídy. Hejčkej si ji! :-)
Moc se mi líbí ta fotka, jak jseš v peřinách. Krásně ospalá fotka. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama