Nádherné ochlazující počasí, kéž bych ho nemusela prožívat s chřipkou...

13. srpna 2013 v 12:41 | Šukatérka |  Osudy dobré vojínky šukatérky
Předem se omlouvám za chyby, ale jsem mimo, mám skoro horečku, ale hlavně, že mi v ruce nechybí cigáro, že :-D Teď uběhlo tak deset minut od toho, co jem napsala první souvětí v tomhle článku, takže dokouříno a můžu si vzít cucací bonbón na bolest v krku, připadám si, jak kdyby mě na horním patře někdo drhnul kartáčkem na zuby. Jen si to po sobě teď čtu a říkám si, že tohle fakt asi nebude duchaplný článek ... :-D


Píšu z pohodlí Jakeova bytu, pokoje a jeho křesla, který jsme zhruba před měsícem našli u popelnic, když jsme se vraceli z hladovýho okna zpátky do hospody. Tak jsme to od těch popelnic prostě vzali, v hospodě umyli (jsme tam známa firma :-D), pak nám to křeslo každej záviděl, protože půlka hospy byli naši známí. Holt většina lidí vi, že na pořádný křeslo k PC nejsou prachy a když někde najdeš křeslo, který je vyhozený jen proto, že má na sedátku cca 10cm čtverečních (nevím, jak se tady děla ta dvojka nahoře :-D), poškozenou pravou kůži...no neber to. Holt lidi, kteří vydělávají 50 000 měsíčně si to můžou dovolit, my mezi ně nepatříme, takže křesílko je už dávno naše. :-D

Asi jste si už všimli novýho temnýho designu, co na něj říkáte?

A taky jsem se rozhodla pro jednu malou reformičku, co se spřátelených blogů týče. Většina z nich už stejně nejede, ale o to nejde. Když jsem s blogem jako by končila, psalo mi XY lidí, ať to nedělám, že sem strašně rádi chodí, zatím jsem tu z nich viděla asi čtvrtinu, takže holt Affs nebudou, ale jednoduše to budou blogy, na které ráda chodím a tam budete vy, kteří mě komentujete, já čtu vás a taky komentuju, pokud čas dovolí a tečka. Toť asi vše, co jsem chtěla sdělit. Hned první na seznamu bude Infinity, potvůrka jedna, která nikdy nezklame :-D

A na závěr jedna fotka pro LuSsy na podobné brdo, jako byla v prvním článku o zmínce návratu, je trošku lechtivá, ale myslím, že co na ní má být zakryto, je zakryto. Moje ,,drahá" sestřenka mě za tu fotku sjela typem, jak si vůbec můžu dovolit se se svou postavou takhle fotit. No já jsem s fotkou spokojená, posuďte sami :-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 S-hejvi S-hejvi | Web | 13. srpna 2013 v 14:18 | Reagovat

tak to se hlavně brzy uzdrav!:)

2 LuSsy LuSsy | Web | 13. srpna 2013 v 20:55 | Reagovat

Bobkůůů, snad budešš brzy v pořádku. Hlavně to vylež. :)
Heh, my máme u stolu židličku, kterou jsme kupovali, když šel brácha do první třídy a to teď mu je dvacet. :D Jinak já mám u kláves staré masážní křeslo, které už nejde, no nevyužij ho. Já bych si to křeslo taky vzala, takové věci jsou docela drahé.
Desing se mi líbí. Nejdřív jsem si myslela, že jsi to ty, ale pak mi došlo, že jsi hezčí. ^^
Vůbec se ti nedivím. Já třeba spřátelené blogy nemám vůbec. Jen mám na Opeře v záložkách své oblíbené blogy, kam ráda chodím a to je všechno. :)
Díky ti. :D Vůbec tvé sestřence nerozumím. Jak TĚ mohla za tohle zdrbnout? S tou fotkou jsem více než jen spokojená. :D

3 Lů | Web | 14. srpna 2013 v 20:13 | Reagovat

Souhlasím s nadpisem, tedy alespoň s první částí. To ochlazující počasí, které je posledních pár dní, mi neuvěřitelným způsobem vyhovuje. :)

S tou horečkou - a celkově nemocí, mě to mrzí. Snad se brzy uzdravíš! :)

Ten design se mi moc líbí.. a co se týče spřátelených blogů, mám to udělaný podobně jako teď ty. Tudíž vlastně žádné spřátelené nemám, jen mám v menu odkaz na ty, která ráda navštěvuji a komentuji. :))
A ta fotka je hezká, sluší ti to tam.. a myslím, že takovou fotku si dovolit v klidu můžeš. :) Spíš nechápu tvoji sestřenku, co měla proti. :)

4 Infinity Infinity | Web | 15. srpna 2013 v 1:15 | Reagovat

Přeji ti brzké uzdravení. :-) S tím cigárem jsi mě pobavila a s tím křeslem taky. :-D
Prostě takový úsměvný článek. :))

A moc děkuji, že jsi mě mezi oblíbené blogy zařadila na první místo, opravdu si toho vážím. Já a potvůrka jo? :D

Ta fotka je úplně super. :) Tak nevím, co tvoje sestřenka měla za řeči. :D

A design se mi moc líbí. :)

5 Zdebra Zdebra | Web | 17. srpna 2013 v 17:57 | Reagovat

Křeslo muselo mít radost, že se ho někdo ujal. Kdysi jsem domů dotáhla nějakou sedačku z auta (z nějaké staré škodovky), co někdo vyhodil do kontejneru. Teď ale trčí na půdě. Ale vypadá zachovale.
A brzy se uzdrav.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama