I člověk muže mít vlastnosti zvířete. Nepřemýšlení a hyenismus.

5. dubna 2013 v 13:34 | Šukatérka |  Osudy dobré vojínky šukatérky
Jsem smutná, nasraná a k politování nostalgická. Především mi vadí, že nepíšu z notbooku, ale normálního počítače a už jsem trošku vyšla ze cviku psát na normálkních klávesnicích. Včera jsem byla na Šukatérově představení, Modrý pták, a tam to všechno začalo.


Došla jsem hodinu před začátkem, potřebovala jsem s někým mluvit, potřebovala jsem převzít kameru, abych to mohla natočit. I On na tom nebyl moc dobře, myslím psychicky, těšil se, až to bude mít za sebou.

Jeho máma mi předtím volala, ať jí podržím jedno, dvě místa. Netušla jsem, kdo bude druhej, ale známých má požehnaně, takže jsem to neřešila. Navíc šukatzér prohlásil, že dojede Lukáš se stativem, takže otázka Kdo si sedné na třetí místo? Byla vyřešená. Kouřili jsme před vchodem a hle vidíme, jak k nám jdou dvě postavy. Jedna byla jeho máti a ta druhá? Hyena. Ráda bych podotkla, že hyenu připomíná i vzhledem.

S Šukatérém jsme se domluvili, a to už je hodně dávno, že do našeho vztahu nebudeme tahat naše ex, resp. nikoho, s kým jsme něco měli a už vůbec se o tom nebudeme bavit. Myslím, že tohle do vztahu nepatří a akorát ho to ničí. A důkladně jsem ho prosila, aby to vysvětlil i své mámě, která furt mele o jiných a přitom si myslím, že mě má ráda. A ještě mi sem jednu dotáhne pod nos. Proč to ta ženská dělá? Mí rodiče žádnýho ex před mým drahým nezmiňují, nemají důvod a navíc...není to trochu blbý?

Jenže najednou zjistím, že budu sedět vedle hyeny, kterou nesnáším. Asi mi ani nevadí, že s ní něco měl, spíš to, jaká je to bezpáteřní svině, Kachna, štětka a hyena, která vydělává na ostatních a není ji to blbý. S tím, co za hnus o ní vím, bych ji mohla poslat možná i sedět. A najednou k vám ta osoba přijde, k němu i ke mě, a po všech hnusech, co mu udělala, dělá, že se nic nestalo?

Udělalo se mi zle, nějak jsem potlačovala zvracení. Ale hyeně jsem dala najevo slovy a chováním, že se s ní bavit nebudu. Takže očekávám zprávu na facebooku typu Lucínkooo, ty se se mnou nebavíš? Proč jste na mě takoví? Vždyť jsme se přece kdysi domlouvali (ano, to měkký i je tam schválně, protože ona by tam tu hrubka dala), že zajdem na pivko...

FOTKA PRO TENTOKRÁT NEBUDE!
POČÍTAČ BY SE ZHROUTIL!

Pak mi bylo od tchýňule, které to pravděpodobně Šukatér vyčetl, neboť hyena mu taky vadí, řečeno, že kvůli tomu nemusím být hned na sračky. Jo, dobře, mám psychický problémy, ale nesnáším, když na mě někdo bere ohled a myslí si, že jen moje špatná psychika může za to, když mě něco rozhodí nebo nasere. Potom se rozviprávěla, že ji sem vzala, protože ji potřebuje dostat do nějakýho projektu a že Šukatérovi to vůbec nevadí, udajně řekl. Pak jsem se dozvěděla, že neřekl. Po zbytek večera jsem od ní poslouchala, jak je hyena blbá. A to šíleně. Tchýně prý ještě tak blbýho člověka nepotkala. Moje odpověd? Na tos přišla brzo...

A tobě nevadí, co mu udělala?

Jasný, že o tom asi neví úplně všechno a já to tu nebudu rozebírat. Každopádně je to pěkný svinstvo, a proto jsem ji zavrhla i já, které nic neudělala. Ale asi každá zvědavá matka, hlavně ona, která má věčně našpiclovaný uši, by aspoň nad větou, kdo ublížil jejímu synovi, změnila výraz nebo se zeptala. Ale ne, bylo mi řečeno, že je to jejich věc. Ano, to je, ale na druhou stránku mi stejně mi přijde, že tu selhal zákon přírody Když je v nebezpečí dítě, zaútočí MATKA...Jakoby na svým synovi chtěla vydělat bez ohledu na to, jestli se mu to líbí nebo ne.

Lukáš si neměl kam sednout. Já mu držela fleka, jenomže on si šel sednout stejně k hyeně. Měla jsem pocit, že mě všichni opuští. Ani nejlepší kamarádka, které jsem místo držela taky, si ke mne nesedla. Bože, proč si připadám, jak kdyby celá řada byla plná a já jediná židle, na které nikdo nesedí. Ale proč?


Potřebovala jsem se někomu svěřit, od té kamarádky jsem pak akorát dostala negativní slova a divení se, proč kouřím ven z davu. Šla jsem k ní, nějak nadšeně, že tam jsem, se netvářila, navíc pak došly holky od nich ze třídy, tak se začala bavit s nimi.

Zeptala se mě: ,,Proč kouříš tak v ústranní?"
Odpověděla jsem: ,,Protože popelník je můj nejlepší kamarád."

A vážně si tak přidadám. Potřebovala jsem to ze sebe vypsat. Je mi jedno, jestli si to přečte někdo, kdo nemá. Třeba se pak nad sebou zamyslí.

...

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Denn Kamze Denn Kamze | Web | 5. dubna 2013 v 14:18 | Reagovat

Máš pěkný blog ;)

2 Veronica Skeleton Veronica Skeleton | E-mail | Web | 5. dubna 2013 v 16:32 | Reagovat

Tak to by nasralo i mě :P ale já bych vedle ní nevydržela sedět, ale asi bych ji zabila -_- a ta matka... kní radši no coment :P

3 mine-version mine-version | Web | 5. dubna 2013 v 17:22 | Reagovat

Tak z toho bych nebyla zrovna dvakrát nadšená no...a hlavu vzhůru takovejch lidí je na světě plno...:/

4 Vikyna Vikyna | Web | 5. dubna 2013 v 18:10 | Reagovat

Wau, to je jak telenovaela, :PP Nezavidim.

5 ghloee ghloee | Web | 5. dubna 2013 v 19:49 | Reagovat

Ano, opravdu jako telenovela:D !

6 Vendy Vendy | Web | 6. dubna 2013 v 18:25 | Reagovat

Zkouška odolnosti. Tady jediná rada - tvářit se, že o nic nejde, zachovávat základní zdvořilost a nereagovat na útoky. Nezáviděníhodná situace. Přítelovu máti neřeš, někteří lidi si nevidí na špičku nosu a opravdu je nenapadne, co svým jednáním můžou napáchat, v tom případě je zbytečný se v tom nějak vrtat. A jestli si vidí na špičku nosu a dělá to úmyslně, v tom případě je lepší věci moc nerozebírat a vyčkat - jestli se to bude opakovat, pak teprve si promluvit...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama