Spolu dva, ale ve vztahu tři

15. března 2013 v 14:15 | Šukatérka |  Emocionální výlevy a definice
Čekám, až mi uschnou vlasy a taky na zjištění, jestli nová maska bude mít lepší účínek. O úžasných ručních pracích se zatím vyjadřovat nebudu. Až na to, že jsou na mě pěkně nepříjemní a úchylně tam na mě čuměli a mluvili dva cigáni.

Včera, když jsme si úzkostlivě, omluvně, nabroušeně, vytočeně a ubrečeně volali s šukatérem, jsem prohlásila: ,,Nechci, aby se nám do toho cpal někdo třetí...", jenže on mi odpověděl: ,,Ale srat se nám do toho bude vždycky někdo, protože lidi nesnesou pocit, že někdo může být šťastnější." A já se teď netážu jen na to, proč jsou ty nejchytřejší slova syny toho největšího smutku, jak by to napsali lidi facebooku na nějakej chytrej citát, ale i na jinou věc:

Proč se do vztahu furt kurde někdo musí srat?


Jsem tak vytočená, že už mluvím jako Kelly z Misfits. Ale jednoduše mě serou lidi, a myslím, že nejen mě, kteří prostě nezkousnou, že se někdo má líp jak oni a radujou se, když ostatní vztahy končí jen proto, že jsou si pak rovnocení s oným znovu nezadaným. Příjde mi to na hlavu. A někdy mám pocit, že mi tihle exoti při sexu snad dokonce svítí do frndy. Fakt posraný svíťofrndy (= svítip*če). Než řešit vztahy ostatní by měli jit - s prominutím - ....a víte co? BEZ PROMINUTÍ byste radši měli jít masturbovat, aspoň přijdete na lepší myšlenky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama